Według czasu
Według ceny

Kurs Vulcănești - Sankt-Peterburg

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 1 Lis, 2 Lis
04:10 Vulcănești Dworzec autobusowy
04:45 Cahul Dworzec autobusowy, ul. Ivan Spirin 6
05:40 Cantemir Dworzec autobusowy
06:25 Leova Dworzec autobusowy
07:10 Hînceşti Dworzec autobusowy
08:00 Chisinau Bus Station, "NORD", ul. Kalia Mosilor 2/1
09:00 Orhei Dworzec autobusowy, ul. Sadovjanu
10:45 Belcy Dworzec PKS, ul. Stefan cel Mare 2
11:50 Florești Dworzec autobusowy, ul. Irmita 9
12:50 Soroca Dworzec autobusowy
13:50 Otaci Dworzec
14:20 Otaci Urząd celny (MD)
14:25 Mohyliv-Podilskyi cło
21:25 Vystopovychi cło
21:35 Slovechno cło
05:35 Ezerysche cło
15:00 Sankt-Peterburg Bus Station, "Baltijskiy"
Przewoźnik: Rute Auto Internationale
Bagaż: 1 szt. 20 kg (60x20x40) -bezpłatny, każda dodatkowa 5 EUR
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Cahul - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information