Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Vulcănești - Sankt-Peterburg

04:10 Vulcănești Dworzec autobusowy
04:45 Cahul
05:40 Cantemir Dworzec autobusowy
06:25 Leova Dworzec autobusowy
07:10 Hînceşti Dworzec autobusowy
08:00 Chisinau Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
09:00 Orhei
10:45 Belcy
11:50 Florești Dworzec autobusowy str. Irmita 9
12:50 Soroca Dworzec autobusowy
13:50 Otaci Dworzec
14:20 Otaci Urząd celny (MD)
14:25 Mohyliv-Podilskyi CLO
15:00 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
Przewoźnik: Rute Auto Internationale
Bagaż: 1 szt. 20 kg (60x20x40) -bezpłatny, każda dodatkowa 5 EUR
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Cahul - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information