Według czasu
Według ceny

Kurs Osnabruck - Kherson,Kharkiv,Dnipro

Wyjazdy: Wt, Sb
08:30 Osnabruck
10:10 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
12:15 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
16:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:45 Cottbus
07:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
12:50 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:55 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
18:10 Uman
21:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
01:15 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bagaż do 40kg(60x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 200 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów jest zabroniony.
Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Osnabruck - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information