• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 00028 Praha - Krakow - Kherson

Arman
Wyjazdy: 23 Lut, 1 Mar, 8 Mar, 15 Mar, 22 Mar, 29 Mar, 5 Kwi, 12 Kwi, 19 Kwi, 26 Kwi
  1. 09:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 12:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 16:20Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  4. 17:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 20:20Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  6. 22:10Korczowa cło (PL-UA)
  7. 00:10Krakovets cło (UA-PL)
  8. 02:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 05:10Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  10. 07:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  11. 09:40Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  12. 13:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  13. 17:10Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  14. 19:40Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  15. 21:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Arman
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg bezpłatnie, każdy następny - 250UAH or 250CZK or 40PLN
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Dzieci 0-12 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation