Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs SHA Szczecin-Poltava

10:35 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
14:35 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
18:50 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
22:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
23:20 Chelm ul. Lwowska 20
03:30 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
04:45 Lutsk
05:55 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
08:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:45 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
11:05 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
13:40 Lubny Dworzec autobusowy, pr. Volodymyrskiy 157
15:35 Poltava Dworzec, ul.Velikotirnovskaya 7
Przewoźnik: Shablij/Wiz-Trans
Bagaż: 1szt. do 60x40x20 i 25kg plus bagaż podręczny 5kg - bezpłatnie, każdy następny - 10% od ceny
Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
5% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-7 lat
99% Dzieci 0-5 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Poltava

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information