Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs NLA Kremenchuk-Poznan

11:15 Kremenchuk Dworzec autobusowy, Vorovskogo 32/6
13:35 Cherkasy Dworzec, ul.Krupskoi, 7
15:30 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
17:00 Kiev Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
19:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
22:40 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
00:00 Lutsk
01:25 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
03:45 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
05:05 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
07:05 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
09:05 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Lodz ul. Smugowa 30 32
12:45 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
14:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: NovikovLA
Bagaż: 1szt. do (100x60x30) - bezpłatnie, każdy następny - 10% od ceny biletu.
Rabaty: 5% Student
5% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-7 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Kremenchuk - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information