Według czasu
Według ceny

Kurs 279 Mykolaiv - Kotovsk

Wyjazdy: 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis
05:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
06:05 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
07:15 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
07:33 Oleksandrivka (Voznesenskiy r-n) Dworzec
08:00 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
08:50 Myhiya Dworzec
09:10 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec autobusowy
09:40 Kumari Dworzec
10:20 Kryve Ozero Dworzec
11:45 Balta Dworzec
12:25 Kotovsk Dworzec
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 1sz. wchodzi do wartosci biletu. Dalej 10% od ceny.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt tylko z biletem (-40%). Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Pokaż wszystkie kursy Mykolaiv - Kotovsk

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation