Według czasu
Według ceny

Kurs 279 Mykolaiv - Kotovsk

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź
05:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
06:05 Nova Odesa ul.Kukhareva 8g
07:15 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
07:33 Oleksandrivka (Voznesenskiy r-n) Dworzec
08:00 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
08:50 Myhiya Dworzec
09:10 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec autobusowy
09:40 Kumari Dworzec
10:20 Kryve Ozero Dworzec
11:45 Balta Dworzec
12:25 Kotovsk Dworzec
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 1sz. wchodzi do wartosci biletu. Dalej 10% od ceny.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt tylko z biletem (-40%). Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Pokaż wszystkie kursy Mykolaiv - Kotovsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information