• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Poltava

Terletskiy/Leon Pol Trans
Wyjazdy: 22 Wrz, 24 Wrz, 26 Wrz, 28 Wrz, 30 Wrz, 2 Paź, 4 Paź, 6 Paź, 8 Paź, 10 Paź
  1. 10:35Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  2. 14:35Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 18:50Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  4. 22:15Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  5. 01:15Zosin cło (PL/UA)
  6. 03:00Ustyluh cło (UA/PL)
  7. 03:30Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  8. 04:45Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  9. 05:55Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 08:45Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  11. 10:45Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  12. 13:40Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  13. 15:35Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  • Przewoźnik: Terletskiy/Leon Pol Trans
  • Informacje dodatkowe: Zezwolenia na przewóz zwierząt tyłko z obecnośćą wszystkich dokumentów (w sezon ta informacja potrzebuje wyjasnienia). Dopłata - 300CZK
  • Bagaż: 10% ceny biletu
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-7 lat
    99% Dzieci 0-5 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation