Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Ohringen - Orsk

06:00 Ohringen Kultura Platz Herrenwiesenstr. 112
08:00 Ludwigshafen am Rhein Hbf, Pasadenaallee 1, Parkplatz
09:30 Koblenz
12:00 Düsseldorf
13:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
14:30 Bielefeld
15:20 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
17:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:30 Magdeburg
20:30 Michendorf Hbf Bahnstrasse
21:30 Frankfurt am Oder Karl-Marx-Str., Lennepassagen
21:50 Slubice CLO PL-DEU
21:30 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) CLO RU-BY
04:30 Moskva subway station Vernandskogo ave.
06:30 Ryazan Dworzec, Moskovskoe Shosse 31
13:00 Penza Dworzec, ul. Lunacarskoho 1
17:00 Syzran Dworzec Police post
19:00 Tolyatti Dworzec, ul. Rodini 1G
20:00 Samara Dworzec
23:00 Buzuluk Dworzec, Ul. 2 Alleja 14A
00:01 Sorochinsk Dworzec
03:00 Orenburg Dworzec, Ul. Elevatornaja 2
11:30 Orsk Dworzec, Pl. Gagarina 1A
Przewoźnik: Miller Busreisen
Bagaż: 2 bagażu do 35kg (60х50х30), każdy następny 30EUR
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Ohringen - Orsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information