Według czasu
Według ceny

Kurs Orsk - Ohringen

Wyjazdy: 24 Paź, 31 Paź, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis, 5 Gru, 12 Gru, 19 Gru, 26 Gru
10:00 Orsk Dworzec, pl. Gagarina 1A
16:00 Orenburg Dworzec, ul. Elevatornaja 2
19:00 Sorochinsk Dworzec
20:00 Buzuluk Dworzec, ul. 2 Alleja 14A
22:00 Samara Dworzec autobusowy
23:00 Tolyatti Dworzec, ul. Rodini 1G
01:00 Syzran Dworzec, Police post
03:30 Penza Dworzec autobusowy, ul. Lunacarskoho 1
09:00 Ryazan Dworzec autobusowy, Moskovskoe Shosse 31
13:00 Moskva subway station Vernandskogo ave.
19:00 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) cło (RU-BY)
18:50 Slubice cło (PL-DEU)
19:15 Frankfurt am Oder Karl-Marx-Str., Lennepassagen
20:50 Michendorf Hbf Bahnstrasse
22:25 Magdeburg ZOB am Hbf
23:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
00:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
02:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
04:05 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
05:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
06:55 Koblenz Hbf. , Sparda-Bank beim ZOB
08:40 Ludwigshafen am Rhein Hbf, Pasadenaallee 1, Parkplatz
10:00 Ohringen Kultura Platz Herrenwiesenstr. 112
Przewoźnik: Miller Busreisen
Bagaż: 2 bagażu do 35kg (60х50х30), każdy następny 30EUR
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Orsk - Ohringen

Popularne połączenia z Ohringen

Popularne połączenia do Ohringen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information