Według czasu
Według ceny

Kurs A05 Palermo - Poland

17:15 Palermo Piazza Giulio Cesare róg z Via Lincoln
18:45 Siracusa Dworzec kolejowy
20:00 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
21:30 Messina Dworzec kolejowy
22:30 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
00:15 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
00:45 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
01:45 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
05:00 Salerno Piazza Concordia
06:00 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
06:30 Caserta Dworzec kolejowy-Piazza Garibaldi
10:00 Roma Autostazione Tiburtina
11:30 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
17:15 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
18:00 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
18:00 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
19:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
21:15 Villach Hauptbahnhof
02:00 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
04:00 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Cieszyn Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
07:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Dworzec autobusowy
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Przewoźnik: Agat
Bagaż: 2 szt.do 30kg (90x75x25) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Dzieci 6-12 lat
10% Dzieci 13-26 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Catania - Katowice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information