Według czasu
Według ceny

Kurs AT01 Ukraine - Poland - Southampton

Wyjazdy: 21 Paź, 24 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis
07:00 Cherkasy Dworzec PKS (nowy), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Dworzec PKP, ul. Krupskoj 1
11:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
16:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
22:35 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
10:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
12:15 Kielce Dworzec autobusowy
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, ul. Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
22:15 Zary Parking Kufland obok Dw.PKS
08:45 Antwerpen Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)
12:45 Maidstone Maidstone East Railway Station ( Stop O )
13:45 London Victoria Green Line Station
15:15 Guildford Egerton Road naprzeciwko Tesco
16:15 Portsmouth The Hard Interchange
17:05 Southampton Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego
Przewoźnik: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/FOP Melnyk/Eurolines-Mądel
Bagaż: 2 szt.do 30kg 90x75x25cm za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Dzieci 6-12 lat
10% Dzieci 13-26 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Cherkasy - Southampton

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information