Według czasu
Według ceny

Kurs A04 Ukraine - Poland - Torino

08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
09:30 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
10:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
12:15 Kielce Plac Niepodłegłości przy Dworcu PKP
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:00 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
19:45 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
21:00 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
21:45 Boleslawiec Stacja paliw "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Stacja paliw Shell, ul. Jedrzychowice 98b
22:45 Jędrzychowice Stacja paliw Shell, ul. Jedrzychowice 98b
02:45 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
04:30 München Dworzec autobusowy, "Hackerbrücke"
06:45 Innsbruck Przystanek OlympiaWorld
08:30 Bolzano Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
09:15 Trento Lungadige Monte Grappa 18
10:30 Verona Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
11:30 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
12:15 Bergamo Piazza Marconi - obok stan. 0
13:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
14:45 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
Przewoźnik: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/FOP Melnyk/Eurolines-Mądel
Bagaż: 2 szt.do 30kg (90x75x25) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Student (ISIC)
10% Dzieci 6-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Lublin - Torino

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation