Według czasu
Według ceny

Kurs A04 Ukraine - Poland - Torino

Wyjazdy: 24 Lis, 28 Lis, 1 Gru, 5 Gru, 8 Gru, 12 Gru, 15 Gru, 19 Gru, 2 Sty, 5 Sty
07:00 Cherkasy Dworzec PKS (nowy), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Dworzec PKP, ul. Krupskoj 1
11:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
16:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
22:35 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
10:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
12:15 Kielce Dworzec autobusowy
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, ul. Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
21:00 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Stacja paliw "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Stacja paliw Shell, ul. Jedrzychowice 98b
02:45 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
04:30 München Dworzec autobusowy, "Hackerbrücke"
06:45 Innsbruck Przystanek OlympiaWorld
08:30 Bolzano Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
09:15 Trento Lungadige Monte Grappa 18
10:30 Verona Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
11:30 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
12:15 Bergamo Piazza Marconi - obok stan. 0
13:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
14:45 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
Przewoźnik: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/FOP Melnyk/Eurolines-Mądel
Bagaż: 2 szt.do 30kg (90x75x25) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Student (ISIC)
10% Dzieci 6-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Cherkasy - Torino

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information