• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 142 Praha - Kyiv (A)

Wyjazdy: 23 Kwi, 27 Kwi, 29 Kwi, 1 Maj, 3 Maj, 5 Maj, 7 Maj, 9 Maj, 11 Maj, 13 Maj
12:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:50 Hradec Králové Terminál HD
14:50 Beloves cło (CZ-PL)
15:10 Slone cło (PL-CZ)
17:35 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
20:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:00 Krakow airport Port lotniczy
22:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:00 Korczowa cło (PL-UA)
05:00 Krakovets cło (UA-PL)
06:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
10:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
12:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
14:35 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu,
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
25% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kyiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation