• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 142 Praha - Kyiv (A)

Avtotranzit
Wyjazdy: 15 Gru, 17 Gru, 19 Gru, 21 Gru, 23 Gru, 25 Gru, 27 Gru, 29 Gru, 2 Sty, 4 Sty
  1. 12:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 13:50Hradec Králové Terminál HD
  3. 14:50Beloves cło (CZ-PL)
  4. 15:10Slone cło (PL-CZ)
  5. 17:35Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  6. 20:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  7. 22:00Krakow airport Port lotniczy
  8. 22:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 03:00Korczowa cło (PL-UA)
  10. 05:00Krakovets cło (UA-PL)
  11. 06:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  12. 10:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  13. 12:35Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  14. 14:35Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: Avtotranzit
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg(50x50x80) lub 2 szt. do 30 kg (40x50x50) – za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu. Bagaż podręczny – za darmo.
  • Rabaty: 10% Dzieci 0-6 lat
    10% Emeryci od 60 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation