• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 142 Praha - Kyiv (A)

  1. 12:00Praha Dworzec PKS "Florenc"
  2. 13:50Hradec Králové Terminál HD
  3. 14:50Beloves cło (CZ-PL)
  4. 15:10Slone cło (PL-CZ)
  5. 17:35Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  6. 20:50Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, 1
  7. 22:00Krakow Airport Port lotniczy
  8. 22:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 03:00Korczowa cło (PL-UA)
  10. 05:00Krakovets cło (UA-PL)
  11. 06:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska, 109
  12. 10:00Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  13. 12:35Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 14:35Kyiv Dworzec PKS, "Kyiv", ul. S. Petljury, 32
  • Przewoźnik: Avtotranzit
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg(50x50x80) lub 2 szt. do 30 kg (40x50x50) – za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu. Bagaż podręczny – za darmo.
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    10% Dzieci 0-6 lat
    10% Emeryci od 60 lat
    25% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation