Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Avignon - Krakow

07:45 Avignon Gare routiere, boulevard Saint Roch
09:00 Toulon
09:15 Marseille Gare Routiere - pôle multimodal St.Charles, rue honnorat
10:05 Puget-sur-Argens Przystanek za bramkami, na autostradzie zjazd 37
10:45 Le Cannet Maison du Tourisme, Place Benidorm - 73 , Avenue Campon
11:10 Nice Gare routiere Inter.de Lindbergh-175 Boul.R.Cassin
13:45 Genova Via Voltri
15:50 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
17:15 Lugano Dworzec kolejowy, FFS/CFF
17:45 Bellinzona stacja Shell/ Marche Restaurant
19:45 Luzern Inseliquai
20:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
22:15 Sankt Gallen Lagerstrasse
23:05 Bregenz Dworzec autobusowy, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
23:25 Lindau Berliner Platz, naprzeciwko hotelu Bodensee
00:20 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
02:05 München Bus Station "Hackerbrücke"
04:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
07:15 Praha
10:55 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
12:30 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
14:05 Opole Stacja LOTOS przy drodze nr 45 , zjazd z A4 Krapkowice
14:35 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
14:45 Gliwice ul. Pszczynska 318
15:15 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
16:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
Przewoźnik: INTERCARS
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy - 10 EUR

Pokaż wszystkie kursy Avignon - Krakow

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information