Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Warszawa - Rivne (via Ustilug/Zosin)

08:20 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:45 Warszawa airport Chopina Teminal
09:25 Grójec Dworzec autobusowy, Laskowa 1
10:30 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:35 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
13:55 Chelm ul. Lwowska 20
14:15 Hrubieszów Parking, Stokrotka, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55
16:40 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
17:45 Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
18:25 Lutsk
19:55 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
Przewoźnik: Vol-Volynske ATP-10707
Bagaż: 1 worek darmo, każda następna - 10% ceny biletu (tylko wtedy, gdy przestrzeń jest dostępna)
Rabaty: 10% Grupa od 2 osób
15% Dzieci 0-14 lat

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Rivne

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information