Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Wroclaw

23:15 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
01:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
04:25 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
05:10 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
06:15 Brody
08:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:00 Przemysl Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:35 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:55 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:20 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
16:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:15 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:35 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
Przewoźnik: FOP «Paslavskiy Yaroslav»
Bagaż: 1 szt.do 30kg(190sm)-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt tylko w specjalnych pudełkach, ze wszystkimi dokumentami z dopłatą 50% od wartosci biletu.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information