Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Zlochinets

Wyjazdy: 17 Lis, 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 22 Gru, 29 Gru, 5 Sty, 12 Sty, 19 Sty
23:30 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
01:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
04:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
17:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
18:30 Katowice ul. Piotra Skargi 6
21:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
22:30 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
00:01 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
00:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
02:15 Gorzow Wielkopolski Dw.PKP, ul.Dworcowa 1
03:45 Szczecin Dworzec kolejowy Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
04:20 Stargard Szczecinski Dworzec PKS
05:35 Zlocieniec Czaplinecka 27
Przewoźnik: Lviv-Inturtrans
Bagaż: 1 szt.do 30kg-zadarmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt (od 3 miesięcy i więcej) ze wszystkimi dokumentami i w klatce - jest dozwolony. Dopłata - 50% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Szczecin

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation