Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Zlochinets

Wyjazdy: 3 Mar, 10 Mar, 17 Mar, 24 Mar, 14 Kwi, 21 Kwi, 28 Kwi, 5 Maj, 12 Maj, 19 Maj
23:30 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
01:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
04:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
17:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
18:30 Katowice Dworzec, ul. Piotra Skargi 4
21:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
22:30 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
00:01 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
00:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
02:15 Gorzow Wielkopolski Dw.PKP, ul.Dworcowa 1
03:45 Szczecin Dworzec kolejowy Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
04:20 Stargard Szczecinski Dworzec PKS
05:35 Zlocieniec Czaplinecka 27
Przewoźnik: Lviv-Inturtrans
Bagaż: 1 szt.do 30kg-zadarmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt (od 3 miesięcy i więcej) ze wszystkimi dokumentami i w klatce - jest dozwolony. Dopłata - 50% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Szczecin

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information