Według czasu
Według ceny

Kurs 369 Kyiv - Talne

07:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Bila Tserkva Przystanek autobusowy w pobliżu fabryki opon (79 km trasy Kijów-Odessa)
09:55 Zhashkiv przystanek na żądanie
10:08 Sorokotyaga Dworzec
10:15 Okhmativ Dworzec
10:55 Buky (Cherkaska obl.) Dworzec
11:25 Mankivka (Cherkaska obl.) Dworzec
11:33 Potash (Cherkaska obl.) Dworzec
11:48 Rogy Dworzec
11:52 Potash (Talnovskiy r-n) Dworzec
12:00 Moshuriv Dworzec
12:15 Talne Dworzec
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 sztuka - 10 % od wartości biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Talne

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation