Według czasu
Według ceny

Kurs 369 Kiev - Talne

Wyjazdy: 4 Sty, 5 Sty, 6 Sty, 7 Sty, 8 Sty, 9 Sty, 10 Sty, 11 Sty, 12 Sty, 13 Sty
07:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Bila Tserkva Przystanek autobusowy w pobliżu fabryki opon (79 km trasy Kijów-Odessa)
09:55 Zhashkiv przystanek na żądanie
10:08 Sorokotyaga Dworzec
10:15 Okhmativ Dworzec
10:55 Buky (Cherkaska obl.) Dworzec
11:25 Mankivka (Cherkaska obl.) Dworzec
11:33 Potash (Cherkaska obl.) Dworzec
11:48 Rogy Dworzec
11:52 Potash (Talnovskiy r-n) Dworzec
12:00 Moshuriv Dworzec
12:15 Talne Dworzec
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 sztuka - 10 % od wartości biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Talne

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information