Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 369 Kiyv - Talne

07:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory
09:55 Zhashkiv przystanek na żądanie
10:08 Sorokotyaga Dworzec
10:15 Okhmativ Dworzec
10:55 Buky (Cherkaska obl.) Dworzec
11:25 Mankivka (Cherkaska obl.) Dworzec
11:33 Potash Dworzec
11:48 Rogy Dworzec
11:52 Potash (Talnovskiy r-n) Dworzec
12:00 Moshuriv Dworzec
12:15 Talne Dworzec
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 sztuka - 10 % od wartości biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Talne

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information