Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Poznan

Wyjazdy: 22 Paź, 25 Paź, 29 Paź, 1 Lis, 5 Lis, 8 Lis, 12 Lis, 15 Lis, 19 Lis, 22 Lis
16:59 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Kiev ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
19:15 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
21:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
23:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
01:20 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
03:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:50 Krakovets cło (UA-PL)
06:00 Korczowa granica PL-UA
08:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
09:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
11:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
15:30 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
17:00 Leszno ul.Towarowa 1
18:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: Universe/EWHD
Bagaż: 1 bagaż do 50 kg (60x40x30) za darmo, każdy następny - 20 PLN
Informacje dodatkowe: Zmiana daty odjazdu - 10 PLN.
Rabaty: 10% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information