Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Huelva - Kiev

10:00 Malaga Dworzec autobusowy
11:30 Granada Dworzec autobusowy
13:30 Almeria Dworzec autobusowy
16:30 Cartagena
17:30 Murcia Dworzec autobusowy, Bolos 33
18:30 Alicante Dworzec autobusowy, ul. Muelle de Poniente, port morski
21:30 Valencia
22:30 Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
01:30 Tarragona
02:30 Barcelona
03:00 Gerona
20:00 Karlsruhe
10:30 Chop cło (UA-HU)
11:00 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
12:00 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 14
15:00 Stryi
16:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
18:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
20:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
22:00 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
00:01 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
02:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 1 bagaż do 60x40x30 za darmo, każdy następny - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Zmiana daty odjazdu - 10 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-11 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Malaga - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information