Według czasu
Według ceny

Kurs E-770 Netherlands - Germany - Poland

Wyjazdy: 27 Maj, 29 Maj, 30 Maj, 31 Maj, 1 Cze, 2 Cze, 3 Cze, 5 Cze, 6 Cze, 7 Cze
14:25 Bonn Parking, Joseph Alle/Baunscheidstr.
16:20 Krefeld Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
16:55 Moers Busbahnhof,C.Vinzenzstrasse
17:25 Duisburg Mercatorstraße 74-96
18:10 Bochum Wittener Straße, železniční most
20:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:55 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
03:20 Olszyna Stacja Orlen, zjazd z autostrady Łęknica/Żary przy drodze nr 12
04:20 Legnica Nowodworska 30A
05:30 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
06:45 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:50 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:40 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
08:50 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:15 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
10:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
10:45 Bochnia Dworzec kolejowy, ul. Poniatowskiego
11:00 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
11:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
11:35 Tarnow Stacja MĄDEL, ul. Mostowa 14
12:00 Pilzno Parking przy barze TAURUS
12:15 Debica Dworzec kolejowy
12:30 Ropczyce Dworzec, stan. B.P. Batory
13:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
13:15 Lancut Stacja paliw Orlen przy drodze A4
13:30 Przeworsk Dworzec autobusowy
13:50 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
14:25 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
14:25 Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
Przewoźnik: EUROLINES-MĄDELTRANS
Rabaty: 10% Emeryci od 55 lat
10% Młodzież poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Bonn - Przemysl

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information