Według czasu
Według ceny

Kurs Odessa - Stakhanov

Wyjazdy: 19 Paź, 21 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 2 Lis, 4 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 16 Lis, 18 Lis
08:00 Odessa Dworzec, Italyanskiy bulvar 5
10:50 Mykolaiv Monument T-34
12:50 Kherson PKP, Yug, ul. Privokzalnaya 1
14:35 Nova Kakhovka Dworzec, ul.Yuzhnaya
16:05 Melitopol Dworzec, stacja paliw Paralel
18:10 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
20:30 Dnipro Dworzec kolejowy, obszar Petrovskogo 1
23:40 Kharkiv "McDonalds" (ul. Poltawa Way 57)
03:00 Goptovka customs UA
06:20 Shebekino Request stop
10:30 Rossosh Request stop
17:30 Donetsk (Rostovskaya obl.) customs RU
18:30 Izvarino (Luganskaya obl.) customs UA
19:40 Krasnodon Velika Kishenya, ul.Kotova 16
20:35 Lugansk Dworzec, ul. Oboronnaya 28
21:30 Alchevsk Stadium "Stal"
21:50 Bryanka (Luganska obl.) Dvorets
22:00 Stakhanov Romashka
Przewoźnik: AstraTravel
Bagaż: Bagaż do 20kg (100x50x30) - bezpłatnie , każdy następny do 15 kg lub 0.25m 50 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony. Przewóz rowerów zabroniony.
Rabaty: 10% Dzieci 0-8 lat
99% Dzieci 0-3 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Odessa - Alchevsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information