Według czasu
Według ceny

Kurs 142 Praha - Kyiv (V)

Wyjazdy: 20 Paź, 22 Paź, 24 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis
12:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:50 Hradec Králové Terminál HD
14:50 Beloves cło (CZ-PL)
15:10 Slone cło (PL-CZ)
17:35 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
20:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:00 Krakow airport Port lotniczy
22:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:00 Korczowa cło (PL-UA)
05:00 Krakovets cło (UA-PL)
06:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
10:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
12:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
14:35 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Vasilkivtransavto/Agat
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
50% Dzieci 0-6 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation