• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 142 Kyiv - Praha (V)

Vasilkivtransavto/Agat
Wyjazdy: 18 Lut, 20 Lut, 22 Lut, 24 Lut, 26 Lut, 28 Lut, 1 Mar, 3 Mar, 5 Mar, 7 Mar
  1. 12:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 13:50Hradec Králové Terminál HD
  3. 14:50Beloves cło (CZ-PL)
  4. 15:10Slone cło (PL-CZ)
  5. 17:35Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  6. 20:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  7. 22:00Krakow airport Port lotniczy, Przed terminalem przylotów(Przystanki autobusowe)
  8. 22:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 03:00Korczowa cło (PL-UA)
  10. 05:00Krakovets cło (UA-PL)
  11. 06:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  12. 10:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  13. 12:35Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  14. 14:35Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: Vasilkivtransavto/Agat
  • Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg((20x30x60)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Grupa od 10 osób
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation