Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 847001 Riga - Freiburg

12:30 Riga
14:50 Panevėžys
15:15 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
16:50 Kaunas Kaunakiemio g. 9, около AKROPOLIS, платформа Internat
18:10 Suwalki
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:20 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:35 Kassel
14:30 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:00 Darmstadt Hbf-West-Seite Zweifalltorweg przy hali parkingowej
16:50 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:55 Karlsruhe
18:30 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:25 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Riga - Freiburg im Breisgau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information