Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Warsaw

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
17:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
18:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
20:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
21:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
23:00 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
00:30 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
02:30 Yagodyn cło (UA-PL)
02:30 Dorohusk cło (POL-UKR)
03:10 Chelm ul. Lwowska 20
04:40 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
07:40 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: FLP Melnik O.T.
Bagaż: 1 bagaż 40kg(100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy - 250UAH/35PLN

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Warszawa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information