Według czasu
Według ceny

Kurs Warsaw - Kiev

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
14:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
18:30 Chelm ul. Lwowska 20
20:00 Dorohusk cło (POL-UKR)
22:00 Yagodyn cło (UA-PL)
23:10 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
00:30 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
01:50 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
03:20 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
04:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
06:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: FLP Melnik O.T.
Bagaż: 1 bagaż 40kg(100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy - 250UAH/35PLN

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information