Według czasu
Według ceny

Kurs Tyachev - Warshava

Wyjazdy: 28 Cze, 29 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip
16:10 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
16:55 Khust
18:30 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 14
19:10 Svaliava
21:05 Stryi
22:20 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
22:50 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
01:00 Rava Ruska cło (UA-PL)
01:00 Hrebenne cło (PL-UA)
03:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
06:40 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: Menyok FOP
Bagaż: 1 szt.do 40 kg(30x50x100)-zadarmo
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Tyachiv - Warszawa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information