Według czasu
Według ceny

Kurs Warshava - Tyachev

Wyjazdy: 22 Paź, 24 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis
20:40 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:10 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
03:10 Budomierz cło (PL-UA)
04:50 Hrushiv cło
06:35 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
07:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
08:15 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
10:25 Svaliava Dworzec autobusowy
11:20 Mukachevo Dworzec, ul. Akademika Pavlova 14
12:40 Khust Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 118
13:20 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
Przewoźnik: Menyok FOP
Bagaż: 1 szt.do 40 kg(30x50x100)-zadarmo
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Tyachiv

Popularne połączenia z Tyachiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information