Według czasu
Według ceny

Kurs Warshava - Tyachev

Wyjazdy: 29 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 9 Lip
20:40 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
03:10 Budomierz CLO
04:50 Hrushiv CLO
06:35 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
07:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
08:15 Stryi
10:25 Svaliava
11:20 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 14
12:40 Khust
13:20 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
Przewoźnik: Menyok FOP
Bagaż: 1 szt.do 40 kg(30x50x100)-zadarmo
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Tyachiv

Populární linky z Tyachiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information