Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Kalush

18:40 Kiev Dworzec, pr. Nauki 1
20:40 Korostyshiv Dworzec, ul.Bilshovicka 30/2
21:15 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
22:50 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
23:26 Korets Dworzec, ul. Kievska 115A
00:01 Goshcha Dworzec, ul.Rivnenska 16
01:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
01:55 Dubno ul. D.Galitskogo
04:25 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
06:05 Monastyryska Dworzec, ul.T.Shevchenka 58
07:15 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
08:00 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kalush

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information