Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Kalush

18:40 Kiev Dworzec pr. Nauki, 1
20:40 Korostyshiv Dworzec autobusowy, ul.Bilshovicka 30/2
21:15 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
22:50 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
23:26 Korets Dworzec autobusowy, ul. Kievska 115A
00:01 Goshcha Dworzec ul.Rivnenska, 16
01:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
01:55 Dubno vul. D.Galitskogo
04:25 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
06:05 Monastyryska Dworzec ul.T.Shevchenka, 58
07:15 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
08:00 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
Przewoźnik: Avtotranzit
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kalush

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information