Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin-Vinnytsia-Dnipro

05:00 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
08:10 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
09:10 Torun Dąbrowskiego 26
12:10 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
14:50 Kielce ul. Czarnowska 12
16:50 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
19:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
22:00 Korczowa granica PL-UA
00:01 Krakovets cło (UA-PL)
01:40 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
04:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
05:00 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
06:20 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
08:40 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information