Według czasu
Według ceny

Kurs Ivano-Frankovsk - Praga

Wyjazdy: 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 30 Lip, 31 Lip, 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie
17:05 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
17:50 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
18:35 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
19:30 Stryi
20:50 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
22:30 Krakovets cło (UA-PL)
23:40 Korczowa granica PL-UA
04:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:40 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
07:40 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
09:10 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
14:05 Praha
Przewoźnik: Yatsiv FOP
Bagaż: 1 bagaż do 25 kg (60x40x20) - za darmo, każdy dodatkowy 15kg 20% ceny biletu
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne
10% Dzieci 13-18 lat
15% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Ivano-Frankivsk - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information