Według czasu
Według ceny

Kurs Ivano-Frankovsk - Praga

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
17:05 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
17:50 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
18:35 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
19:30 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
20:50 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
22:30 Krakovets cło (UA-PL)
23:40 Korczowa granica PL-UA
04:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:40 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:40 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
09:10 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
12:10 Hradec Králové Terminál HD
14:05 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Yatsiv FOP
Bagaż: 1 bagaż do 25 kg (60x40x20) - za darmo, każdy dodatkowy 15kg 20% ceny biletu
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student
30% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Ivano-Frankivsk - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information