Według czasu
Według ceny

Kurs Praga - Ivano-Frankovsk

Wyjazdy: 20 Wrz, 21 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz
13:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
15:05 Hradec Králové Terminál HD
18:40 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
21:35 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:00 Korczowa granica PL-UA
06:00 Krakovets cło (UA-PL)
08:25 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
09:45 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
10:40 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
11:25 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
12:00 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
Przewoźnik: Yatsiv FOP
Bagaż: 1 bagaż do 25 kg (60x40x20) - za darmo, każdy dodatkowy 15kg 20% ceny biletu
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne
10% Dzieci 13-18 lat
15% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Ivano-Frankivsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information