• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Ivano-Frankivsk

Yatsiv FOP
Wyjazdy: 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru, 24 Gru, 25 Gru
  1. 13:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 15:05Hradec Králové Terminál HD
  3. 18:30Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 21:35Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  5. 23:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 04:00Korczowa cło (PL-UA)
  7. 06:00Krakovets cło (UA-PL)
  8. 08:25Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 09:45Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  10. 10:40Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  11. 11:25Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  12. 12:00Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  • Przewoźnik: Yatsiv FOP
  • Bagaż: 1 bagaż do 25 kg (60x40x20) - za darmo, każdy dodatkowy 15kg 20% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 4-15 lat
    50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation