Według czasu
Według ceny

Kurs Bydgoszcz - Kirovograd

Wyjazdy: codziennie
14:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
15:45 Torun Dworzec autobusowy "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
16:50 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
18:45 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
21:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
06:00 Lutsk
07:25 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
09:05 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
10:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:55 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:25 Kiev Dworzec pr. Nauki, 1
14:10 Boryspil Lotnisko
17:10 Cherkasy Dworzec, ul. V.Lozheshnikova, 7
18:40 Kamianka (Cherkaska obl.) Dworzec ul. Gogolya, 21
Przewoźnik: Avtotranzit
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Bydgoszcz - Kropyvnytskyi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information