Według czasu
Według ceny

Kurs Iwano- Frankowsk - Bydgoszcz

19:40 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
20:20 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
20:55 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
21:45 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
23:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
23:25 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
01:25 Krakovets cło (UA-PL)
01:30 Korczowa granica PL-UA
02:20 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
05:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:40 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
13:05 Poznan Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 17
Przewoźnik: EWE-Trans
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(60x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 30 UAH
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 3-12 lat
99% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Ivano-Frankivsk - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information