Według czasu
Według ceny

Kurs Yaremche - Poznan

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 5 Lis
15:30 Yaremche Dworzec, ul. Svobody 234a
15:55 Delatyn Dworzec, ul. 16 lipnya
16:20 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
17:40 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
18:20 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
19:10 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
19:30 Bolechiv Dworzec Autobusowy, ul. Zaliznična 25
20:20 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
21:35 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
22:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
00:50 Krakovets cło (UA-PL)
01:00 Korczowa granica PL-UA
02:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
04:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
08:25 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
09:50 Leszno ul.Towarowa 1
11:05 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Student
10% Dzieci 16-17 lat
15% Emeryci od 60 lat
25% Dzieci 13-15 lat
25% Wojsko ATO
30% Dzieci 10-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Yaremche - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information