Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Yaremche

Wyjazdy: Pn, Pt
17:50 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
19:10 Leszno ul.Towarowa 1
21:10 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
23:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
01:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:00 Korczowa granica PL-UA
07:40 Krakovets cło (UA-PL)
09:00 Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1
09:15 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:20 Stryi
11:00 Bolechiv
11:20 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
11:55 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
12:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
13:30 Nadvirna
13:55 Delatyn Dworzec ul. 16 lipnya
14:15 Yaremche Dworzec ul. Svobody, 234a
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Dzieci 16-17 lat
10% Student
15% Emeryci od 60 lat
25% Dzieci 13-15 lat
25% Wojsko ATO
30% Dzieci 10-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Yaremche

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information