Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Yaremche

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 2 Lis, 3 Lis, 6 Lis, 7 Lis
17:50 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
19:10 Leszno ul.Towarowa 1
21:10 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
23:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
01:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:00 Korczowa granica PL-UA
07:40 Krakovets cło (UA-PL)
09:00 Lviv Dworzec kolejowy, parking, pl. Dvorcova 1
09:15 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
10:20 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
11:00 Bolechiv Dworzec Autobusowy, ul. Zaliznična 25
11:20 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
11:55 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
12:35 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
13:30 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
13:55 Delatyn Dworzec, ul. 16 lipnya
14:15 Yaremche Dworzec, ul. Svobody 234a
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Dzieci 16-17 lat
10% Student
15% Emeryci od 60 lat
25% Dzieci 13-15 lat
25% Wojsko ATO
30% Dzieci 10-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Yaremche

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information