Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 001 Kherson-Warsaw

11:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
12:15 Mykolaiv Dworzec "Yuzhnaia", Bogoyavlenskiy prospekt, 8/7
13:50 Voznesensk Dworzec "Yuzhnaia", ul. Chelyuskintsev, 15
14:30 Yuzhnoukrainsk Dworzec "Yuzhnaia", ul. Druzhby Narodov, 25e
15:35 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec "Golta", ul. M.Grushevskogo, 49b
17:45 Uman
20:25 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
22:25 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
00:35 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
03:05 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
03:30 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:20 Rava Ruska cło (UA-PL)
05:30 Hrebenne cło (PL-UA)
07:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:30 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury,1
10:50 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy od 30 UAH/4.5 PLN за 1 kg
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt tylko z biletem (-40%). Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Warszawa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information