Według czasu
Według ceny

Kurs Rivne - Warszawa (via Ustilug/Zosin)

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis
04:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
06:10 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
07:00 Ivanychi (Volynska obl.) Dworzec, ul. Kolejowa 12
07:20 Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
07:55 Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
09:20 Hrubieszów Parking, Stokrotka, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55
10:20 Chelm ul. Lwowska 20
10:55 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
12:30 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
13:35 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
14:40 Grójec Dworzec autobusowy, ul. Laskowa 1
15:20 Warszawa airport Chopina Teminal
15:55 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: Vol-Volynske ATP-10707
Bagaż: 1 worek darmo, każda następna - 10% ceny biletu. Przewoz zwierząt zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 2 osób
15% Dzieci 0-14 lat

Pokaż wszystkie kursy Rivne - Warszawa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information