Według czasu
Według ceny

Kurs Chernivtsi - Szczecin

08:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
08:45 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
09:35 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
10:40 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
10:55 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
11:10 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
11:25 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
11:50 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
12:35 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
14:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
16:50 Dolhobychuv cło
19:55 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
22:40 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
00:25 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
02:45 Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
04:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
07:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
09:00 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Szczecin

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information