Według czasu
Według ceny

Kurs Khmelnytskiy - Warszawa

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 31 Paź
15:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
15:20 Krasyliv Stacja paliw "Shell", to utwór H03
15:45 Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:20 Iziaslav skrzyżowania na trasie P05
16:30 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
16:50 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
17:10 Netishyn Centrum handlowe, Aleja Niepodległości 22
17:25 Ostrog Pomnik Żołnierzów-internacjonalistów
18:00 Shumsk ul. Ukrainskaya 1
18:30 Zdolbuniv ul. Kopernika 49, stacja paliw "WOG", P05
18:45 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
19:30 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
20:30 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
21:50 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Yagodyn cło (UA-PL)
23:05 Dorohusk cło (POL-UKR)
00:25 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
02:20 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
05:50 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: Pal Tour
Bagaż: 1 szt.do 40kg(100x50x30)-za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH/10 PLN

Pokaż wszystkie kursy Khmelnytskyi - Warszawa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information