Według czasu
Według ceny

Kurs 415 Prague-Kiev

19:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
22:25 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
01:10 Ostrava Vitkovicka 3276/2
01:40 Bohumín CLO
01:50 Chalupki CLO
03:40 Katowice airport Port lotniczy
05:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
08:25 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
10:25 Korczowa granica PL-UA
12:00 Krakovets cło (UA-PL)
13:45 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
17:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
20:15 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
22:40 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: PP Tvad
Bagaż: 1 bagaż do 50kg(60x40x40) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information