Według czasu
Według ceny

Kurs Vinnitsa - Gdansk

Wyjazdy: 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
06:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
06:50 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
08:00 Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1
09:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
10:30 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
10:45 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
11:50 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
12:55 Zolochiv Obok "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
15:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
18:05 Shehyni cło (UA-PL)
18:10 Medyka cło (PL-UA)
18:55 Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Nisko Plac Wolności
20:40 Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
21:30 Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
22:00 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
23:10 Kielce ul. Czarnowska 12
00:30 Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
01:10 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
01:55 Kutno ul. Łąkoszyńska 166, w pobliżu sklepu "Biedronka"
02:50 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei
03:30 Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
04:20 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
05:30 Grudziadz Dworzec PKS, ul. Dworcowa 42
07:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
Przewoźnik: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(170cm) za darmo, dalej 10% od ceny biletu
Informacje dodatkowe: Zmiany daty odjazdu, imienia, nazwiska pasażera w już zakupionych biletach - 10%
Rabaty: 15% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 3-7 lat
50% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Gdansk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information