Według czasu
Według ceny

Kurs Kamianets-Podilskiy - Lodz

10:00 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:40 Dunaivtsi Dworzec, ul. Shevchenka 109
11:30 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zatrzymanie w środku pierścienia
12:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
13:20 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
14:15 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
15:00 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
15:30 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
17:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
19:00 Lutsk
20:20 Kovel Stacja paliw "WOG", ul. Warszawska 3B
22:30 Yagodyn cło (UA-PL)
23:30 Dorohusk CLO POL-UKR
00:05 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
01:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
02:05 Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
03:15 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
04:20 Grójec ul.Armii Krajowej, 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
06:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:20 Bronisze Stacja paliw "Lotos"
06:35 Blonie ul. Powstancow 24, Parking McDonalds
06:50 Bramki ul. Łódzka 40, Stacja paliw BP
07:05 Sochaczew Plac Swietego Dominika, w pobliżu kościoła
07:20 Lowicz Ul. Warszawska 9a, naprzeciwko Hostel Lowicz
07:40 Glowno ul. Łódzka 8
08:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
Przewoźnik: Lux-Reisen
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(170cm) za darmo, dalej 10% od ceny biletu
Informacje dodatkowe: Zmiana daty wyjazdu, nazwiska pasażerów w już zakupionych biletach - 10% od wartości biletu.
Rabaty: 15% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 3-7 lat
50% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Kamianets-Podilskiy - Lodz

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information