Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Kryvyi Rih (11:00) (1-2)

Wyjazdy: 25 Cze, 26 Cze, 2 Lip, 3 Lip, 9 Lip, 10 Lip, 16 Lip, 17 Lip, 23 Lip, 24 Lip
11:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
11:15 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
11:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
11:30 Kiev Metro Charkivska
11:45 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
12:00 Boryspil Sil'po market
14:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
14:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
16:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
18:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information