Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvoi Rog - Kiev (20:00) (1-2)

20:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
22:00 Kirovohrad
23:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
23:59 Cherkasy
02:00 Boryspil
02:40 Kiev Metro Charkivska
02:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
03:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
03:10 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information