Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvoi Rog - Kiev (21:00) (1-2)

Wyjazdy: 24 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 6 Lis, 7 Lis, 13 Lis, 14 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 27 Lis
21:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
00:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
01:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
03:00 Boryspil Sil'po market
03:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
03:40 Kiev Metro Charkivska
03:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
04:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
04:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information