Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvoi Rog - Kiev (00:00) (1-2)

Wyjazdy: 27 Lis, 28 Lis, 4 Gru, 5 Gru, 11 Gru, 12 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 25 Gru, 26 Gru
00:01 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
02:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
03:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
04:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
06:00 Boryspil Sil'po market
06:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
06:40 Kiev Metro Charkivska
06:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
07:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
07:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information