Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Kryvyi Rih (22:00) (3-4)

Wyjazdy: 27 Cze, 28 Cze, 4 Lip, 5 Lip, 11 Lip, 12 Lip, 18 Lip, 19 Lip, 25 Lip, 26 Lip
22:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
22:15 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
22:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
22:30 Kiev Metro Charkivska
22:45 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
23:00 Boryspil Sil'po market
01:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
01:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
03:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
05:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information