Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Kryvyi Rih (19:00) (6)

Wyjazdy: 27 Sty, 3 Lut, 10 Lut, 17 Lut, 24 Lut, 3 Mar, 10 Mar, 17 Mar, 24 Mar, 31 Mar
19:00 Kyiv Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
19:15 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
19:20 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
19:30 Kyiv Metro Charkivska
19:45 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
20:00 Boryspil Sil'po market
22:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
22:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
23:59 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
02:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information