Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (19:00) (6)

Wyjazdy: 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru, 30 Gru, 6 Sty, 13 Sty, 20 Sty, 27 Sty
19:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
19:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
19:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
19:30 Kiev Metro Charkivska
19:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
20:00 Boryspil Sil'po market
22:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
22:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
23:59 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
02:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information