Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (20:00) (6)

Wyjazdy: 21 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru
20:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
20:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
20:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
20:30 Kiev Metro Charkivska
20:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
21:00 Boryspil Sil'po market
23:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
23:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
01:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
03:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information